Шкіряні рукавички і бездоганна техніка | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Шкіряні рукавички і бездоганна техніка

На днях коломияни довели на світовій арені, що вміють добре махати кулаками. В Ірландії відбувся закритий міжнародний турнір із боксу, в якому взяли участь чотири команди – з Англії, Росії, України та країни-господарки.
Наші спорстмени приїхали на змагання завдяки запрошенню земляка-коломиянина, котрий уже 10 років живе і тренується за кордоном. На турнірі українську силу і міць представляли два івано-франківця та два коломиянина. Боксери провели в Ірландії майже тиждень: чотири дні тренувалися і два дні виступали. Наші хлопці чудово показали себе у фінальних зустрічах, де блискуче провели 11 боїв. Безперечним чемпіоном турніру став коломиянин Ярослав Данилишин. Парубок вправно здолав двох суперників-ірландців, хоча до цього не був знайомий з їх технікою і вперше виступав у вазі до 81 кг. Перемога далася нелегко, однак заслужено. Крім першого місця, Ярослав отримав ще й звання кращого технічного боксеру турніру.
Тренер коломийських спортсменів Павло Федорович відзначив, що господарі змагань не очікували від наших хлопців такої завзятості. За словами ірландців, поєдинки за участі українських боксерів були найкращими. Однак не спортом єдиним займалися парубки за кордоном. Вони встигли відвідати молодіжний центр, познайомилися з ірландськими юнаками та дівчатами і навіть домовилися про регулярні зустрічі: тепер ірландська молодь віком від 18 до 25 років матиме змогу відвідати Україну, а наша молодь, відповідно, Ірландію.
Додому спортсмени повернулися з бойовим настроєм. Розслаблятися їм рано, адже попереду ще одне відповідальне змагання – наприкінці жовтня в Чернівцях відбудеться Чемпіонат України з боксу. Тож побажаємо коломиянам і там стати найкращими!

2858 переглядів    Невідповідний вміст
Всі новини
Економіка  (208 статей)
Кримінал  (66 статей)
Культура  (128 статей)
Молодь  (76 статей)
Політика  (26 статей)
Спорт  (46 статей)
Суспільство  (786 статей)
Трагедії  (25 статей)


Спілкування

Розваги

Коломия online 2020

Розробка: Варнава Олександр & Seograph