Луценко назвав вибори «політичним шоу» і порадив взяти в ньому участь | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Луценко назвав вибори «політичним шоу» і порадив взяти в ньому участь

Вчора, 19 жовтня, Коломию відвідав лідер «Народної самооборони» Юрій Луценко і виступив із передвиборчою агітацією в Народному домі. Політик почав свій «спіч» із критики теперішньої влади. Він визнав, що порядок у країні навели, однак інтересами звичайного люду при цьому знехтували. Луценко із запалом переконував, що всі перетворення проводяться виключно в інтересах політиків: відбувається зростання цін на споживчі товари, збільшуються тарифи на комунальні послуги, планується підвищення пенсійного віку. До того ж, ще й національні інтереси українців повністю ігноруються.
В якості панацеї від «антиукраїнськи» налаштованої влади Луценко запропонував об’єднати демократичні сили і спільно перемогти на місцевих виборах. Причому усіляко підкреслював, що зовсім не збирається ставати лідером такого об’єднання, і навіть милостиво закликав коломиян голосувати не обов’язково за його «Народну самооборону», а просто за будь-якого представника демократичного табору. Назвавши вибори «політичним шоу», Луценко все-таки порадив узяти в ньому участь, у крайньому випадку проголосувавши «проти всіх» – тільки, щоб бюлетень був використаний.

2938 переглядів    Невідповідний вміст
Всі новини
Економіка  (208 статей)
Кримінал  (66 статей)
Культура  (128 статей)
Молодь  (76 статей)
Політика  (26 статей)
Спорт  (46 статей)
Суспільство  (786 статей)
Трагедії  (25 статей)


Спілкування

Розваги

Коломия online 2020

Розробка: Варнава Олександр & Seograph