Фунгіцид для зернових: засіб, який працює | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Фунгіцид для зернових: засіб, який працює

Фунгіциди – це група засобів, що використовується для профілактики та лікування хвороб рослин. Їх використання збільшує імовірність збору великого врожаю, адже звільнившись від хвороб, рослина так само як і людина, розквітає. Інноваційний фунгіцид акула створено для надійного захисту зернових від великого переліку захворювань і допомагає досягти цієї мети за досить невелику плату.

Борошниста роса, септоріоз листя та колосу, коренева гниль та інші неприємності відступають під впливом комбінованої дії трьох активних компонентів препарату. Прохлораз, тебуконазол, ципроконазол - це дієве поєднання хімічних речовин, які впливають на розвиток збудників хвороб, не надто сильно діючи на саму рослину. Втім, деякі застереження під час використання все ж існують – остання обробка препаратом має бути не менш, ніж за 30 днів до збору врожаю. Обережність не завадить і в сам момент обробки – фунгіцид «Акула» відносять до другого класу токсичності, тому його можна використовувати лише два рази в період вегетації рослин.

Зрозуміло, що засіб, який дійсно працює, вже завоював неабияку популярність у українських фермерів, та й великі підприємства використовують його не менш охоче. Більше того, завдяки невеликій ціні та високій ефективності препарату це один з найоптимальніших методів захисту рослин від збудників багатьох хвороб. Який можна використовувати не лише з лікувальною, але й з профілактичною метою.

Обирайте, замовляйте та оцініть його дієвість самі – адже таке поєднання ефективності та оптимальної ціни варто спробувати!

814 переглядів    Невідповідний вміст
Всі новини
Економіка  (208 статей)
Кримінал  (66 статей)
Культура  (128 статей)
Молодь  (76 статей)
Політика  (26 статей)
Спорт  (46 статей)
Суспільство  (786 статей)
Трагедії  (25 статей)


Спілкування

Розваги

Коломия online 2020

Розробка: Варнава Олександр & Seograph