Глушков ходив до суду – та все дарма! | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Глушков ходив до суду – та все дарма!

Любомир Глушков не може змиритися зі своєю поразкою на виборах. І йому дійсно є чого обурюватися, адже розрив у кількості набраних голосів між ним та переможцем Ігорем Слюзаром мінімальний – всього 49 голосів! Якщо Глушков доведе, що мала місце найменша фальсифікація чи підтасовка, результати виборів можуть кардинально змінитися на його користь.
3 листопада Івано-Франківський окружний адмінсуд розглядав позовні заяви Глушкова до виборчих комісій чотирьох дільниць №18001, 18006, 18007 та 18029 і до Коломийської міської виборчої комісії. Глушков стверджував, що голосування на вищевказаних дільницях відбувалося з порушеннями, зокрема на скриньках для бюлетенів були відсутні пломби та печатки, а в самих бюлетенях якийсь зловмисник начебто проставив штамп «Вибув» навпроти прізвища Глушкова. Але через відсутність доказів, які б підтверджували наявність цих порушень, скарги кандидата-невдахи не прийняли до уваги і в задоволенні позову відмовили.

2794 переглядів    Невідповідний вміст
Всі новини
Економіка  (208 статей)
Кримінал  (66 статей)
Культура  (128 статей)
Молодь  (76 статей)
Політика  (26 статей)
Спорт  (46 статей)
Суспільство  (786 статей)
Трагедії  (25 статей)


Спілкування

Розваги

Коломия online 2020

Розробка: Варнава Олександр & Seograph