Майбутні математики вчилися говорити правильно | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Майбутні математики вчилися говорити правильно

Якщо хтось вважає, що людині з математичним складом розуму не обов’язково досконало володіти граматикою і добре знати рідну мову, то це твердження нещодавно спростували учні й вчителі природничо-математичного ліцею Коломиї. Освітяни влаштували для дітей Тиждень української мови, приурочений до Міжнародного дня писемності та мови.
Першим і одним із найважливіших заходів стала посвята другокласників у соколята. Щороку до великої шкільної родини приймають нових членів, але процес вступу непростий: діти повинні вивчити правила козаків і довести, що вони гідні брати участь у ліцейському самоврядуванні. Цього року в соколята прийняли 50 маленьких ліцеїстів, які відтепер будуть вести власний літопис, складати фотоальбом зі знімками, що фіксуватимуть їх працю на благо ліцею. Другокласники вперше оберуть старосту і відчують себе вже зовсім дорослими та самостійними.
Старші учні також не залишилися поза увагою. Для семикласників провели відкритий урок «Банківський рахунок: систематизація вивченого про дієслово». Гуманітаріїв просимо не лякатися такої назви – не забувайте, що мова йде про природничо-математичний ліцей. Крім того, відбулися акції «В твоїх руках доля рідної мови» і «Говори правильно». Будь-хто з учнів міг висловити своє ставлення до української мови і навіть дати поради дорослим, що слід зробити для того, щоб нашу мову знали й шанували. «Рідна мова і література – це основне джерело духовності кожного народу, – стверджує заступник директора ліцею Світлана Курчій. – Тож, проводячи такі заходи, ми тим самим відроджуємо українську культуру».

3159 переглядів    Невідповідний вміст
Всі новини
Економіка  (208 статей)
Кримінал  (66 статей)
Культура  (128 статей)
Молодь  (76 статей)
Політика  (26 статей)
Спорт  (46 статей)
Суспільство  (786 статей)
Трагедії  (25 статей)

При вашем молодом репетиторе мой ребенок стал спокойней и ведет себя прилично.

Спілкування

Розваги

Коломия online 2020

Розробка: Варнава Олександр & Seograph