Два спалахи довжиною у… виставку! | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Два спалахи довжиною у… виставку!

Незважаючи на стандартну будову такого інструмента творчого самовираження, як фотоапарат, кожен любитель фотозйомки привносить у знімки щось своє – наче бачить крізь об’єктив те, що недоступне іншим. Сьогодні в Коломиї відкрилися виставки двох різних за стилем, але водночас однакових за талановитістю фотомитців.

 Один із них – Любомир Винник – народився на Коломийщині в буремні воєнні часи. Чоловік не знає точно ні місця, ні дати своєї появи на світ. Куди тільки не заносила його доля! Мешкав і в Горлівці на Донеччині, і в Одесі, і в Львові… Згодом у 1971 році емігрував до Польщі, а з 1973 року проживає у Швейцарії. Фотовиставка Винника якнайкраще розкриває його мандрівну натуру – недарма називається вона «З фотокамерою по світу». Тут представлені понад 100 знімків із різних куточків планети, які пан Любомир відвідав в якості журналіста (36 країн): вражаючі мотиви Близького Сходу, пристрасна Іспанія, чудові кадри Середземномор’я… Крім фотокамери, митець відмінно вправляється і з пензлем, малюючи карикатури на різноманітні теми. Винник готовий представити і цей бік своєї творчості коломийському глядачу – лише б запрошували на історичну Батьківщину!

Другий фотограф, творчість якого була презентована на виставці під назвою «Репортаж», – молодий і перспективний Євген Гапич. Цей чоловік наче вміє зупиняти час натисканням кнопки своєї фотокамери. Він як ніхто здатен уловити цікавий момент та увіковічнити його на плівці. Працює фотокореспондентом у виданні «Коломийські вісти», а на виставці представив знімки, зроблені в Коломиї та Коломийському районі. Можливо, кому-небудь із відвідувачів навіть пощастило упізнати себе на одній зі світлин.

2864 переглядів    Невідповідний вміст
Всі новини
Економіка  (208 статей)
Кримінал  (66 статей)
Культура  (128 статей)
Молодь  (76 статей)
Політика  (26 статей)
Спорт  (46 статей)
Суспільство  (786 статей)
Трагедії  (25 статей)


Спілкування

Розваги

Коломия online 2020

Розробка: Варнава Олександр & Seograph