Негрич хоче йти… в ногу з аграрниками | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Негрич хоче йти… в ногу з аграрниками

Працівники сільського господарства Коломийщини вкотре були визнані найкращими в області. З цієї нагоди районне керівництво організувало урочистості в Народному домі, де відзначило всіх тих, завдяки кому аграрний сектор району тримає лідерство.
Кращим сільськогосподарським підприємствам Коломийщини наче в радянські часи вручили прапори – очевидно, щоб працівники сповнювалися патріотичним духом і не забували, на благо кого трудяться. Таких підприємств виявилося аж троє: акціонерне товариство закритого типу «Степан Мельничук», ТзОВ «Корнич» і фермерське господарство «Прометей». Багато аграріїв потішили почесними грамотами від райдержадміністрації та райради, а деяким із них пощастило ще й грошові нагороди отримати. Близько десятка працівників галузі здобули нагороди обласного рівня, а найбільш достойних відзначили медалями за заслуги перед Прикарпаттям. Не забули і про ветеранів – усі з них, хто завітав на свято, отримали нагороди. Найсуттєвішу відзнаку здобула заступниця голови райдержадміністрації Ольга Герилюк, яку представили до президентської нагороди – Ордену княгині Ольги ІІ ступеня. Здавалося б, який стосунок мають працівники адміністрації до аграріїв? Однак голова Коломийської РДА Михайло Негрич розвіяв сумніви: «Ми тут всі аграрники – і голова райдержадміністрації, і голова райради, тож будемо йти із селянами в ногу. Коломийщина і надалі нарощуватиме темпи виробництва та переробки сільськогосподарської продукції. Завдання номер один для регіону – стати не лише кращим в області, а передовим в Україні».
Залишилося лише дочекатися, коли чиновники візьмуть у руки лопати та граблі і відправляться не словом, а ділом доводити свою «аграрність».

2988 переглядів    Невідповідний вміст
Всі новини
Економіка  (208 статей)
Кримінал  (66 статей)
Культура  (128 статей)
Молодь  (76 статей)
Політика  (26 статей)
Спорт  (46 статей)
Суспільство  (786 статей)
Трагедії  (25 статей)


Спілкування

Розваги

Коломия online 2020

Розробка: Варнава Олександр & Seograph