11-річна дівчинка показала дорослим, що таке справжній мат! | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

11-річна дівчинка показала дорослим, що таке справжній мат!

Із нагоди Дня збройних сил України в Коломийському шаховому клубі влаштували справжню баталію. Якщо уявити собі шахові фігурки в образі бравих вояків, можна відзначити, що бої були запеклими і стрімкими. Гра проходила в 13 турів, гравці мінялися по колу після чергового раунду. На одну партію кожному учаснику виставляли часовий ліміт тривалістю в 20 хвилин.
За результатами турніру можна сказати, що носа дорослим вправно втерла 11-річна учасниця Діана Остяк – хоча й молодий, але вже дуже досвідчений гравець, володарка призів багатьох змагань. Дівчинка роздавала «шахи і мати» направо й наліво, набравши 10 очок із 13 можливих. Друге місце дісталося заслуженому ветерану шахової справи Василю Мосійчуку – він теж досяг результату в 10 очок, однак був трохи повільніший і не зміг обігнати за часовим показником спритну Діану. На третьому місці – чемпіон Івано-Франківської області серед медичних працівників Володимир Христофулов, що здобув 9 із половиною очок. Однак і дорослі жінки не пасли на турнірі задніх – четверте місце дісталося Лілії Пустовєт із результатом у 9 очок. Наймолодшим учасником змагань став Андрій Макарук, який показав кращий результат серед юних гравців і набрав 7 очок.
Загалом свято логіки і військово-шахової стратегії вдалося на славу і задоволеними залишилися всі, адже цікава динамічна гра із сильними партнерами – це чудове тренування для мізків як теперішніх, так і майбутніх чемпіонів.

3250 переглядів    Невідповідний вміст
Всі новини
Економіка  (208 статей)
Кримінал  (66 статей)
Культура  (128 статей)
Молодь  (76 статей)
Політика  (26 статей)
Спорт  (46 статей)
Суспільство  (786 статей)
Трагедії  (25 статей)


Спілкування

Розваги

Коломия online 2020

Розробка: Варнава Олександр & Seograph