Одеситка з коломийськими коренями – найгарніша в Україні | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Одеситка з коломийськими коренями – найгарніша в Україні

У київському центрі «Мистецький арсенал» відгримів фінал масштабного конкурсу краси «Міс Україна – Всесвіт 2011». П’ятнадцять дівчат з усієї України змагалися за право представляти нашу державу на ювілейному, 60-му «Міс Всесвіт – 2011».
Корона переможниці дісталася уродженці Коломиї, яка зараз мешкає в Одесі – 22-річній красуні на ім'я Олеся Стефанко. Дівчина радісно поділилася з журналістами своїми передчуттями: «Коли ми залишилися вдвох на сцені, я відчувала, що, мабуть, все-таки переможу». Інтуїція не підвела молоду володарку почесного титулу, завоювати який було не так уже й просто. Варто тільки перелічити імена тих людей, які оцінювали претенденток на корону! Міжнародне журі очолила британська співачка Sonique, котра не тільки спостерігала за виступами з глядацького залу, але й сама долучилася до сценічного дійства, виконавши кілька своїх композицій у концертній програмі. Суворими суддями були й офіційний фотограф проектів «Міс Всесвіт» і «Міс США» Фаділь Бердиш, і перша ракетка світу Кароліна Возняцкі, і колишній абсолютний чемпіон світу з боксу Костянтин Дзю, й Оксана Ніколаєнко (сестра Олександри Ніколаєнко), і власниця бутік-готелю «Riviera» Єлизавета Юрушева. У кожного з членів журі виявилися власні підходи та критерії оцінки учасниць, тож сподобатися всім одразу було вельми непростою задачею. Костянтин Дзю сказав, що для нього в конкурсантках важливо «як виглядає зовні і що всередині», а серед талантів, якими вони мають володіти, відзначив «вміння говорити і зачаровувати». Кароліна Возняцкі так охарактеризувала свій підхід до справи: «Краса – це те, як ти виглядаєш і як себе відчуваєш. Звичайно, в дівчині має бути якась родзинка».
Показати себе перед глядачами і журі в усій красі претенденткам на титул допомагали український дизайнер Юлія Айсіна, що пошила сукні для всіх конкурсанток, та офіційний дизайнер конкурсу «Міс Всесвіт» Шеррі Хілл, що виготовила п’ять ексклюзивних вбрань для фіналісток.
Відвідала дійство й торішня переможниця «Міс Україна Всесвіт – 2010» Анна Пославська, яка цього року брала участь у «Міс Всесвіт – 2010» і вперше в історії участі нашої держави в даному конкурсі увійшла до п’ятірки кращих, завоювавши четверте місце. Пославська побажала Олесі Стефанко з гордістю носити корону, працювати на благо Вітчизни і не засмучуватися, якщо щось не виходитиме. Крім корони, Олеся отримала в подарунок від спонсорів кольє із золота та дорогоцінного каміння вартістю 20 тис. дол. Друге місце на конкурсі посіла 18-річна Анастасія Бурак із Житомира, а третя сходинка дісталася 20-річній Ірині Самулі з Івано-Франківська. П'ять фіналісток «Міс Україна Всесвіт – 2010» отримали путівки до Канн – і світ подивляться, і себе покажуть.

3465 переглядів    Невідповідний вміст
Всі новини
Економіка  (208 статей)
Кримінал  (66 статей)
Культура  (128 статей)
Молодь  (76 статей)
Політика  (26 статей)
Спорт  (46 статей)
Суспільство  (786 статей)
Трагедії  (25 статей)

https://indoleads.com scentbird gucci scentbird affiliate.

Спілкування

Розваги

Коломия online 2020

Розробка: Варнава Олександр & Seograph