Коломияни тягали «залізо» і заробляли нагороди | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Коломияни тягали «залізо» і заробляли нагороди

Коломия може по праву пишатися своїми спортсменами. На днях фізичну міць нашого краю підтвердили молоді пауерліфтери, які привезли нагороди з Кубку України та Чемпіонату України серед студентів.
Обидва змагання проводилися одночасно в Полтаві. Захищати честь області вирушили шість спортсменів, серед яких троє були з Коломиї. Саме наша чудова трійка учасників завоювала найвищі нагороди.
Майстер спорту Уляна Лютник здобула перемогу у ваговій категорії до 60 кг відразу в обох змаганнях. Але двох вбитих «спортивних зайців» дівчині виявилося мало – на додачу вона ще й завоювала титул абсолютної переможниці Кубку України за системою Уїлкса, де враховується вага спортсмена, результат і коефіцієнт між цими двома показниками.
Уляна розповідає, що всі учасниці змагання були сильними і добре підготовленими, тож запекла боротьба йшла буквально за кожен подоланий кілограм. Найважче Лютник далося присідання – ця вправа виконувалася першою і спортсменка не встигла подолати хвилювання та як слід сконцентруватися. Однак далі, слідуючи вказівкам тренера, Уляна змогла зібратися і перевершити усіх.
Бронзу на Чемпіонаті України серед студентів здобув наймолодший в Україні майстер спорту міжнародного класу Назар Дячук, який на додачу є минулорічним чемпіоном світу із жиму в позиції лежачи. Юний коломиянин розповів, що вперше виступав на змаганні серед студентів, оскільки лише цього року почав навчатися у ВНЗ і, звісно, не міг не захистити честь свого інституту. Старанно готувався півроку, однак все одно було важко, незважаючи на те, що організація змагань була проведена на найвищому рівні.
Третій спортсмен із Коломиї Богдан Федорук вперше брав участь у Кубку України, хоча займається пауерліфтингом уже майже два роки. Хлопець здобув бронзу в «найтяжчій» ваговій категорії ¬понад 125 кг. Богдан також відзначив, що перемога далася нелегко: особливо прикро було, коли йому не зарахували результат у тязі 240 кг через те, що неправильно виконав вправу з точки зору техніки.
Ці два турніри стали успішним завершенням 2010 року для коломийських пауерліфтерів. Наступне змагання на них чекає наприкінці січня 2011 року, коли відбудеться Чемпіонат Івано-Франківщини серед дорослих, під час якого формуватиметься збірна області, що захищатиме честь регіону на всеукраїнських і, сподіватимемося, ще й міжнародних змаганнях. Тож розслаблятися спортсменам рано: вони вже зараз посилено тренуються задля досягнення нових висот і встановлення особистих рекордів.