Яценюк згадав про своє коріння | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Яценюк згадав про своє коріння

Коли людина потребує підтримки, її тягне до рідних місць. Тож не дивно, що днями Коломию відвідав лідер політичної партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк, шукаючи в рідному місті психологічної та моральної підтримки перед найближчими виборами до органів місцевого самоврядування.

Яценюк поспілкувався з коломиянами на зустрічі в Народному домі та відрекомендував їм представників до міської, районної, обласної рад і кандидата на посаду мера Коломиї від «Фронту змін».

«Треба створити реальну потужну політичну силу, – закликав лідер «Фронту змін». – Ми всього за рік змогли сформувати 700 місцевих організацій партії. Підемо на вибори в усіх областях і районах України».

Яценюк пообіцяв, що кожен майбутній депутат від «Фронту змін» підпише угоду про відповідальність за свої дії і надалі регулярно звітуватиме перед громадою щодо власної діяльності на виборній посаді. Лідер «Фронту змін» сказав, що їх політична сила зробить основний акцент не на рекламі та пропаганді, а на покращенні життя звичайних людей: проводитимуться акції для поліпшення житлових, побутових умов населення, забезпечення якісною освітою, робочими місцями, медичною допомогою.

Після Яценюка виступили місцеві представники його партії, розповівши слухачам основні моменти своїх біографій та ознайомивши коломиян із планами на майбутнє.

Кандидат на мерське крісло Любомир Глушков окреслив власний підхід до роботи: «Треба не сидіти в кабінетах, а йти і стукати в двері, щоб їх відчиняли».  

Чи викажуть рядові коломияни підтримку команді свого земляка, побачимо за результатами виборів.

2838 переглядів    Невідповідний вміст
Всі новини
Економіка  (208 статей)
Кримінал  (66 статей)
Культура  (128 статей)
Молодь  (76 статей)
Політика  (26 статей)
Спорт  (46 статей)
Суспільство  (786 статей)
Трагедії  (25 статей)


Спілкування

Розваги

Коломия online 2020

Розробка: Варнава Олександр & Seograph