На Коломийщині визначили кращі бібліотеки | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

На Коломийщині визначили кращі бібліотеки

Незважаючи на стрімке розповсюдження Інтернету, паперові книжки та бібліотеки все ще залишаються основним джерелом знань на селі. Враховуючи на значну роль цих закладів в освіті та вихованні населення, на Коломийщині оголосили конкурс на кращу бібліотеку району. Змагання почалося в травні 2010 року і тривало аж до жовтня. Працівники бібліотек ретельно займалися дослідженнями, збираючи якнайповнішу інформацію про свою місцевість, традиції і навіть про власний робочий заклад.
За словами однієї з організаторів конкурсу, завідувачки Коломийської центральної районної бібліотеки Орисі Бирчак, метою змагання стали популяризація гуцульської культури і донесення до читачів історичних та літературних скарбів минулого. У конкурсі спробували свої сили понад 20 бібліотек. 10 закладів здобули звання кращих, але на обласному рівні район представлятимуть лише четверо призерів. Третє місце поділили бібліотеки Княждвора та Кигнича, на другій сходинці – Верхній Вербич, а переможцем конкурсу стала бібліотека зі Спасу Горішнього.
Орися Бирчак відзначила, що саме працівникам цього закладу вдалося зібрати найбільше цікавої інформації про своє село: це й історична довідка, і легенди місцини, і різноманітні обряди, якими славиться їх маленький населений пункт.
 

3169 переглядів    Невідповідний вміст
Всі новини
Економіка  (208 статей)
Кримінал  (66 статей)
Культура  (128 статей)
Молодь  (76 статей)
Політика  (26 статей)
Спорт  (46 статей)
Суспільство  (786 статей)
Трагедії  (25 статей)

Самую последнюю информацию про КБ Южное смотрите тут

Спілкування

Розваги

Коломия online 2020

Розробка: Варнава Олександр & Seograph