Varna | Всі записи блогу | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

image
Блоги » розповіді, приколи, новини, цікаві історії, анекдоти
Опубліковано: 21.1.2019 - 2 Коментар(ів) - 0 голос(ів)
Категорія: Різне

 

детские дождевикиГоворят, первыми дождевики изобрели шотландцы. Правда, это были всего лишь накидки из шкур животных, помогающие прятать тело от проливного или моросящего дождя, типичного для Шотландии.
 
Отчасти эта легенда правдива, ведь создателем первого
Опубліковано: 16.11.2017 - 0 Коментар(ів) - 0 голос(ів)
Категорія: Різне

Когда в компании всего несколько сотрудников, проконтролировать их работу не так уж сложно. Здесь все на виду — и то, как сотрудник справляется со своими обязанностями, и то, как обрабатываются обращения клиентов. Вместе с тем, с увеличением числа подчиненных и объемов продаж все меняется — чем больше коллектив, тем сложнее отслеживать все изменения в нем и контролировать корректность работы на каждом этапе.

 

Тем более, если речь идет о крупной компании...

Опубліковано: 29.3.2017 - 10 Коментар(ів) - 0 голос(ів)
Категорія: Різне

Должность руководителя Главного управления Национальной полиции в Запорожской области занял Олег Золотоноша. Об этом сообщили в пресс-службе МВД, рассказав о представлении нового руководства личному составу. Как показывает биография нового руководителя, его послужной список внушает уважение – множество наград за безупречную службу, успешное раскрытие экономических преступлений и последовательную борьбу с преступностью.

С первых дней службы в полиции

Опубліковано: 16.2.2012 - 1 Коментар(ів) - 0 голос(ів)
Категорія: Приколи
Самою популярною послугою киргизьких пластичних хірургів стала операція «європейська повіка» - формування  у монголоїдних жителів країни эвропейського розрізу очей. Про це розповів агентству КірТАГ пластичний хірург, професор Муса Матеєв.

«Грає роль синдром наслідування, поширений серед тих, хто хоче бути схожим на сво...
Опубліковано: 18.7.2011 - 1 Коментар(ів) - 0 голос(ів)

Комфортність безкоштовної відправки смс з сайту мобільного оператора «Мегафон» обернулося його користувачам зворотнім боком - яндекс неспішно індексував статуси доставки, що включають в себе  текст повідомлення...

Опубліковано: 27.4.2011 - 3 Коментар(ів) - 0 голос(ів)
Категорія: Приколи

Всяке бачив, але щоб вже так молодь заманювати, це ппц)))

молодіжна організація вконтакті

Опубліковано: 30.12.2010 - 1 Коментар(ів) - 1 голос(ів)
Категорія: Різне

От завершується 2010 рік і мені хочеться підбити підсумки діяльності нашого сайту. І так почнемо з початку, в вигляді соціальної мережі сайт почав свою діяльність 7 червня 2010 року. Домен kolomyia.com.ua існував уже значно раніше і на ньому були розміщені статті про Коломию, зараз вони також роміщені, зліва внизу на головній сторінці. Початковий дизайн сайту хто пам'ятае був в національних мотивах хто пам'ятає, і зверху був напис "Коломия не помиї, Коломия місто...

Опубліковано: 15.12.2010 - 5 Коментар(ів) - 0 голос(ів)
Категорія: На пишуть

Отакий лист сьогодні отримав:

Хочу звернути вашу увагу на використання інформації, яка присутня на вашому сайті, а саме:"Коломия туристична", "Сторінки історії театру:Мартин Боруля", "Те, що завжди в пам'яті", "Іван Озаркевич:до джерел" та ін. яку ви скопіювали з сайту, якому раніше належав ваш домен, що дані статті без згоди адміністрації копіювати заборонено!!! Тому прошу вас протягом 3-ьох днів, вказати джерело цих статтей, або видалити їх з...

Опубліковано: 3.12.2010 - 1 Коментар(ів) - 0 голос(ів)

Дотепність та винахідливісь деяких користувачів сервісів від Гугл не перестає дививути, от всі відомий сервіс translate.google.com який дозволяє перекладати текст на різні мови, а от що з ним чудять неординарні особостості, http://goo.gl/6LN6F  та натискаємо кнопочку прослухати. 

 

От ще варіант як заводяться Жигулі http://goo.gl/rsuqB

Опубліковано: 20.11.2010 - 4 Коментар(ів) - 2 голос(ів)
Категорія: Різне

Саме сьогодні, 20 листопада 2010 року, операційній системі Windows виповнюється 25 років, бо 20 листопада 1985 на світ вийшла Windows 1.0. Білл Гейтс під час анонса тоді сказав, що Windows - унікальне програмне забезпечення для серйозних користувачів.


Опубліковано: 12.11.2010 - 3 Коментар(ів) - 1 голос(ів)
Категорія: Приколи

Перед виборами ЦВК відмовило в реєстрації одній із партій ось вирізка з газети.

 

Прогресс и законность. Демократический единый центр

 

А жаль була б ще одна партія з правдивою абривіатурою))).

Опубліковано: 29.10.2010 - 2 Коментар(ів) - 2 голос(ів)
Категорія: Різне

Наша країна дуже ретельно готується до Євро 2012 от і міністр з питань підготовки до Євро 2012 Борис Колесніков вирішив випробувати новий автобус який буде курсувати в містах України котрі прийматимуть матчі чемпіонату під час своєї поїздки на автобусі по місту протаранив авто ДАЇ яке стояло на узбіччі.

Опубліковано: 19.10.2010 - 3 Коментар(ів) - 1 голос(ів)

Новий прикол від нашого президента.

 І так всім відомо що наш Віктор Федорович людина "дуже розумна та кмітлива". Доказів цьому є багато, а от ще один, ось сайт нашого президента http://www.president.gov.ua/ на якому розміщена офіційна інформація, з ким і коли зустічався Вікктор Федорович, які закони він підписав і...

Опубліковано: 11.10.2010 - 3 Коментар(ів) - 0 голос(ів)

Новий прикол від співробітників Гугла, а точніше відділу який займається перекладом від Google.

 

Отже сам прикол зайдіть сюди http://translate.google.com.ua виберіть переклад з англійської на російську та наберіть текст fuck Virus і смакуйте те  як гугл це переведе))))

 

Опубліковано: 8.6.2010 - 9 Коментар(ів) - 0 голос(ів)
Категорія: Різне

Принципиально новая ОС Bolgenos

Bolgenos будет во всех школах.

Антивирус ПОПОВА может быть запущен только на BolgenOS!

Управление образования Нижнего Тагила распорядилось к началу учебного года установить новую ОС во всех школах города: "В следующем году во всех школах...

Опубліковано: 8.6.2010 - 22 Коментар(ів) - 0 голос(ів)
Категорія: Плани

Хотів би почути ваші думки з приводу того що потрібно розміщати на цьому сайті, які є глюки в роботі, також ваші пропозиції та побажання, функціонал буде поступово розширюватись , невдовзі також з'явиться електронна карта міста Коломия, сподіваюсь Ви будете рекламувати цей сайт серед своїх друзів, чим більше людей тим веселіше. Поки все потім ще щось напишу.

 


0Спілкування

Розваги

Коломия online 2021

Розробка: Варнава Олександр & Seograph