Туризм, подорожі та відпочинок!: Чи часто відпочиває закордоном? | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Туризм, подорожі та відпочинок! » Чи часто відпочиває закордоном?
« Попередня сторінка  |  Результати 1-10 із 21  |  Наступна сторінка »
Розміщено 17:26 21.6.2010
Чи часто відпочиваєте закордоном? Які тури в основному цікавлять Вас: відпочинок на пляжі. екскурсійні тури, оздоровлення, похід в гори...?

Розміщено 18:38 21.6.2010
Часто. :-) Цікавить все: і екскурсійні тури, і відпочинок на морі. Головне, щоб недорого і в нормальних умовах.

А ти часто відпочиваєш за кордоном? Куди любиш їздити?
Розміщено 19:03 21.6.2010
Так часто. Адже від недавніх пір стала займатись туризмом. Мій батько бачив в основному Європу, я наразі була в таких країнах як Єгипет та Туреччина. Пізнавши ці країни я постійно шукаю причину, час та кошти щоб знову туди поїхати. В планах - поїхати до Хорватії та Парижу.
Розміщено 19:06 21.6.2010
Корисна інформація до теми попероднього повідомлення
Екскурсійний тур до Парижу 320 Євро з чоловіка
Розміщено 17:13 22.6.2010
Подорожую не часто, але бував багато де... На рахунок Турції і Єгипту враження як позитивні так і негативні...так як бачив ці країни з різних сторін...Більш за все сподобалась Скандинавія, а зокрема Норвегія, дуже цікава країна... Від Англії та Німеччини тільки позитивні емоції...А для тих хто хоче поніжитись на сонечку і скупатись в океані можу порадити Канари або Мадейру...там просто супер...:)
Розміщено 21:34 22.6.2010
Світлана, а в якій турфірмі ти працюєш? У вас є сайт, де можна було б подивитися тури і ціни? Я намагаюся час від часу відслідковувати сайти провідних турагентств, щоб бути в курсі і вчасно "виловлювати" знижки і приємні пропозиції. :-)
У Хорватії класно! Якщо поїдеш - не пошкодуєш. Я минулого року там відпочивала. Дуже сподобалося.
А цього року їду в Чорногорію. Хочу ще й цю країну побачити.
До речі, чула, що Албанія скасувала візи на період із 30 травня по 31 жовтня. Можливо, вона тепер як і Хорватія теж буде щороку на літній період візи скасовувати? :-) Хотілося б ще й Албанію подивитися... Хоча, з одного боку, трохи страшнувато туди їхати. Начиталася в інтернеті всякої гидоти про цю країну: мовляв, там готелі старі, обшарпані, люди дуже бідні... а якщо додати сюди ще й те, що албанці - мусульмани і 99% із них не володіють жодною іноземною мовою... м-мм... Але дехто пише, що навпаки прикольна країна, класні пляжі. Можна буде з Чорногорії з'їздити на екскурсію в Албанію... У розвідку, так би мовити... Подивитися, що там і як. :-)) Бачила в Інтернеті туристи писали, що з Будви є екскурсії в Тірану і інші албанські міста.
Розміщено 21:36 22.6.2010
DyuhA, ти бував навіть на Канарах? Нічого собі мандрівник!!! :-)) І як тобі це вдалося? Це ж, напевно, дуже дорого! Чи ні?
Повідомлення видалене
Розміщено 10:38 23.6.2010
DyuhA Вам ще б порадила поїхати в Швейцарію, ця країна також Вас приємно здивує. Ми плануємо їхати з Коломиї на другий рік на фестиваль!
Я працюю у турагенстві "Галицькі подорожі". Ось наш сайт www.galizienreisen.ucoz.ua
Розміщено 10:47 23.6.2010
Канари - це зрозуміло, адже ці острови є одноми з найбільш багатих і елітних курортів світу!

Пропозиція для прикладу
Канарські острови
о.Тенерифе (Іспанія)
готель MEDITERRANEAN PALACE 5* (2-ох разове харчування) від 740 Євро
(Вартість на 1 особу включає: авіапереліт чартером Варшава - Тенерифе - Варшава, проживання 7 ночей, харчування, трансфер, мед.страхівка)
  « Попередня сторінка  |  Результати 1-10 із 21  |  Наступна сторінка »


Спілкування

Розваги

Коломия online 2019

Розробка: Варнава Олександр & Seograph