Ляна | Коломия.ком.уа - соціальна мережа міста » Інформаційно-розважальний портал Коломиї

Коломия

Персональна інформація
Ім'я:
День народження: (25 років)
Стать:
Контактна інформація
ICQ:
612899631
Район міста Коломия:
id в контакті:
l_1_a_n_k_a
Особиста інформація
Інтереси:
МУЗИКА! і все, що з нею пов"язано. ЖИТТЯ! у всіх його проявах! ЛЮДИ! спілкування!! Я люблю прокидатися, коли за вікном світить сонце ...; дізнаватися щось нове в житті; знайомитися з цікавими людьми; люблю спілкуватися з друзями і бачити, як вони посміхаються ... Не люблю, коли говорять за спиною, коли брешуть в очі, коли близьким мені людям погано, та коли в житті чорна смуга, і за вікном весь день похмуро і ллє дощ
Улюблені фільми:
Куда приводят мечты, Любовь по правилам и без!, 5-ый елемент, Амелі, Красотка, Служебный роман, Старомодная комедия, Секрет, Полианна, Пока ты спал, Зять, , Альф, Друзі, Вода1, 2, Дневник памяти, Дневник Бриджит Джонс1, 2=)
Улюблені цитати:
• Я не стодолоровая купюра, чтобы всем нравиться

• Моя жизнь - мои правила...Не нравятся мои правила - не лезь в мою жизнь...

• Формула Свободы = Никто+Никому+Ничего+Не должен!

• Не важно, что говорят у меня за спиной. Главное, что когда я оборачиваюсь,эти СУКИ- все молчат..

• Офигевшая или офигенная...?... Кому как повезет...!!!

• Ваши принципы-ваши проблемы.

• То что я должна, написано в конституции! Все остальное...по моему усмотрению!!!!

• Что может быть более увлекательно, чем видеть, как в тебя целятся и не попадают! =)))

• Если плюнули в спину-значит,не смогли переплюнуть...

• Меня критикуют - значит меня обсуждают,а если меня обсуждают - значит, я популярна
Про себе:
У людях найбільше ціную милосердя, почуття гумору, актуальність, ексцентричність, харизму, комунікабельність, ерудицію, щирість ... Якщо я зустрічаю людину, що володіє цими якостями, я готова пробачити їй багато чого, в тому числі егоїзм. Мені подобаються люди із самоіронією, також яких легко здивувати.Більше всього в цьому світі я ненавиджу несправедливість, хамство і насмішки! Я людина абсолютно не конфліктна, тонкої організації душі, до проблем частіше ставлюся флегматично, і не знаю, добре це чи погано ... Призираю людей, які: вічно чимось незадоволені; прискіпуються до слів: думають, що вони круті, ображаючи слабких; не мають своєї думки; виховання і стриманості..приймають за невпевненість у собі; розкривши в собі один талант, думають, що вміють ВСІ; говорять "весь світ крутиться навколо мене, ви всі для мене іграшки ...", а самі принижуються перед собі подібними; наїжджають і без причини самі собі вигадують проблеми і демонстративно страждають, щоб здаватися« дорослішим »... Ненавиджу, коли мені кажуть,« Взагалі-то ... »,« Ну напевно! »,; коли по-чорному гальмують; коли без причини відкладати все на потім; рано вставати; коли всякі прокурені ш *** і міркують про "справжнє кохання" хДД; зиму, фіз-ру, сльоту, пофігізм, підлість, школу, невизначеність, пафос, жорстокість, лицемірство, скептиків, дешеві понти, несмак, коли моїм друзям подобаються люди, які мені не нра; втрачати що-небудь ... Обожнюю мріяти, наповнювати своє життя новими відчуттями і враженнями! У мене є заповітні мрії. Мене легко образити, але складно переконати свою думку! Вразлива, відверта, ревнива, лінива, сентиментальна, сили волі у мене немає ... Я просто не вмію не прощати і довго ображатися. Не приховую того, що деякі манери і фішки в поведінці я беру у хлопців, які мені подобаються! Не люблю бути нейтралітетом. Тільки друзі знають, яка я насправді. Я не розкриваюся кому-попало ...! Якщо Ви відповідаєте мені фразою "Тобі все одно не зрозуміти" чи подібної їй, то Ви повинні продемонструвати мені Ваш диплом, який засвідчує, що Ви є фахівцем в обговорюваній області, і що Ви розбираєтеся в цьому набагато краще за мене.
Ти до цих пір це читаєш? Від початку до кінця? о_О Я вже тебе поважаю! Спс за увагу)


Спілкування

Розваги

Коломия online 2021

Розробка: Варнава Олександр & Seograph